PAKOWANIE PREZENTU

Przygotowania do ślubu i wesela to nie tylko wyzwanie dla Pary Młodej i Jej rodziny, również dla zaproszonych gości. A czy warto skupiać się nad tym, jak zapakujemy prezent? Oczywiście! Przypomnijmy sobie, gdy będąc dziećmi, siedzieliśmy na dywanie, obok wielkiej choinki, a przed nami kilka prezentów. Z jakim błyskiem w oku rozpakowywaliśmy każdy z nich, rozrywaliśmy papier, rozsupływaliśmy wstążki, podnosiliśmy wieka pudełek. I choć z niecierpliwością przebijaliśmy się do wnętrza pakunków, to ceremonia rozpakowywania prezentów dodawała magii.

Podobnie dzieje się, gdy jeszcze podekscytowani niedawnymi wydarzeniami jubilaci przystępują do otwierania prezentów. To nie opakowanie jest najważniejsze, nie najważniejszy jest sam prezent, a jednak…

Użyjmy ozdobnej torebki prezentowej lub stabilnego pudełeczka. Musimy przecież jeszcze dotrzeć na przyjęcie. Zawsze warto zadbać nie tylko o estetykę opakowania, ale również o jego trwałość.

Diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego nie bagatelizujemy drobiazgów, ale i nie komplikujmy sobie życia. Wykorzystajmy dostępne materiały, gotowym pudełkom na prezenty dodamy indywidualnego charakteru przywieszając karnet okolicznościowy, na którym dopiszemy kilka słów od siebie. Jeśli opakowanie, w które wkładamy prezent jest skromne, możemy przyozdobić je klamrami z dedykacją i piękną ściąganą wstążką. Obdarujmy jubilatów takim prezentem, jaki nam samym sprawiłby radość!

Pudełka na prezenty ślubne, weselne, urodzinowe, okazjonalne, okrągłe

PAKOWANIE PREZENTU

Pokazano 1-100 z 295 pozycji
Pokazano 1-100 z 295 pozycji

Aktywne filtry