REGULAMIN ZAKUPÓW SKLEPU INTERNETOWEGO „BIŻUTERIA NAJTANIEJ”

Sprzedawcą nabywanych przez Państwa towarów jest firma:
LIBRE Grzegorz Wasilewski ul. Wspólna 2J paw. 8, 05-075 Warszawa – Wesoła
NIP: 952-149-90-53, Regon: 141818317, nr tel.: +48 22 299 17 01

Siedziba sklepu „BiżuteriaNajtaniej” znajduje się w Warszawie-Wesołej, 05-075, przy ul. Wspólna 2J paw.8, nr tel.: +48 22 299 17 01, który dostępny jest pod adresem bizuterianajtaniej.pl


Sklep czynny jest w godz.: 
pon. – pt. od 13.00 do 18.00, sobota nieczynne


Zamówienia przyjmujemy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, tylko i wyłącznie przez na strony bizuterianajtaniej.pl lub pod adresem e-mailowym: sklep@bizuterianajtaniej.pl

Klienci mają możliwość korzystania z bizuterianajtaniej.pl dokonując rejestracji i tworząc w ten sposób konto, w którym gromadzone są dane oraz informacje o Kliencie dotyczące jego działań w sklepie BiżuteriaNajtaniej (dalej „Konto”) . Świadczenie usług w ramach Konta na bizuterianajtaniej.pl ma charakter bezterminowy. Klient ma prawo wypowiedzieć umowę zawartą z LIBRE dotyczącą Konta, w każdym czasie poprzez wypełnienie formularza obejmującego oświadczenie o rozwiązaniu umowy. Powyższe nie dotyczy sytuacji, w których LIBRE jest w trakcie realizacji zamówienia złożonego przez Klienta. W takim przypadku, skutek rozwiązania umowy nastąpi z chwilą zrealizowania przedmiotowego zamówienia.

Niniejszy dokument określa zasady zakupów na stronie sklepu bizuterianajtaniej.pl

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY

I. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Drogi Użytkowniku,

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać Ci kilka informacji:

Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Twojej prywatności oraz bezpieczeństwie Twoich danych osobowych oraz informacji dotyczących Twojej aktywności w sieci, a także na zapewnieniu Ci możliwości realizowania wszystkich przysługujących Ci w związku z RODO praw. Chcemy również dostarczać Ci jak najlepiej dopasowane treści marketingowe.

Kto jest administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych jest LIBRE Grzegorz Wasilewski , z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 2j paw. 8 NIP: 952-149-90-53, 

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Twoje dane przetwarzane są przez nas w celu świadczenia naszych usług sprzedażowych oraz w celach marketingowych na podstawie wyrażenia stosownych zgód, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2015 r. oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane podlegają profilowaniu w celu przedstawienia Ci najbardziej korzystnej i dopasowanej do Twoich preferencji oferty. Dokonywania analiz, które pozwolą udoskonalać nasze usługi i maksymalnie personalizować komunikację. Zapewnienia większego bezpieczeństwa usług, w tym wykrywania ewentualnych nadużyć.

Dane  nie będą przekazywane do państw trzecich.

Jakie są Twoje prawa w stosunku do danych?

Dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej przez Ciebie zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym,  cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.II. Postanowienia ogólne

1.Sklep Biżuteria Najtaniej z siedzibą w Warszawie-Wesołej przy ul. Wspólnej 2J paw.8 prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową za pośrednictwem sieci Internet.

2.Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe wolne od wszelkich wad fizycznych i prawnych.
III. Warunki sprzedaży

1. Ceny podane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają odpowiednią stawkę podatku VAT.
2. Cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta jest ceną wiążącą. Nie obejmuje kosztów dostarczenia przesyłki, podanych w cenniku dostaw oraz podczas finalizacji składanego zamówienia.
3. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 10 dni roboczych.
W przypadku płatności przelewem czas ten liczony jest od momentu zaksięgowania należności na koncie firmowym.

UWAGA! W przypadku przelewów zagranicznych całkowitą prowizję za przelew ponosi płacący/zamawiający.

(proszę o odpowiednie ustawianie parametru obciążenia prowizją za przelew)

4. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.
5. W przypadku niedostępności jakiejkolwiek pozycji z zamówienia po uprzednim uzgodnieniu z Klientem zamówienie może zostać zrealizowane:
- częściowo (bez brakującego produktu),
- w terminie późniejszym (wydłużonym o czas oczekiwania na brakujący produkt do 17 dni roboczych),
- zostać anulowane w całości.
6. Obecność towaru na stronie sklepu internetowego bizuterianajtaniej.pl nie oznacza dostępności towarowej i możliwości realizacji zamówienia.
7. Zamówienia realizowane są według kolejności ich otrzymania aż do wyczerpania stanów magazynowych.
Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje drogą elektroniczną potwierdzenie danych wpisanych w formularzu zamówienia. W przypadku braku informacji o przyjęciu zamówienia przez sklep, Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z obsługą sklepu.
W przypadku wybrania przez Klienta opcji odbiór osobisty na podany adres e- mailowy wysyłana jest informacja, iż złożone zamówienie zostało skompletowane i jest gotowe do odbioru.
Przesyłkę należy odebrać w ciągu max 5 dni od otrzymania informacji o możliwości odbioru produktu. Przesyłka, która nie zostanie odebrana w wyznaczonym terminie zostanie odesłana do magazynu, a zamówienie zostanie anulowane.
8. Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta realizowane są po uprzedniej wpłacie należności na konto lub w kasie sklepu.
Po złożeniu zamówienia na podany w formularzu adres e-mail wysłany zostanie projekt do akceptacji.
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta nie podlegają zwrotowi.
9. W przypadku wybrania formy płatności przelewem zamówienie może zostać anulowane jeśli wpłata za zamówienie nie zostanie uiszczona w terminie 5 dni roboczych na konto bankowe Firmy LIBRE. Termin płatności może zostać wydłużony na życzenie Klienta po uprzednim kontakcie z obsługą sklepu.PRZED WYKONANIEM PRZELEWU NALEŻY OCZEKIWAĆ NA POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA WRAZ DOSTĘPNOŚCIĄ TOWARU.


W PRZYPADKU DOKONANIA PRZEDWCZESNEJ WPŁATY PRZEZ KLIENTA, EWENTUALNE RÓŻNICE KWOTOWE WYNIKAJĄCE Z NIEDOSTĘPNOŚCI TOWARU BĘDĄ ODSYŁANE NA KONTO WSKAZANE PRZEZ KLIENTA Z POTRĄCENIEM OPŁATY BANKOWEJ ZA WYKONANY PRZELEW W WYSOKOŚCI 1,49 ZŁ


Dane do przelewu:

Grzegorz Wasilewski

ul. Piaskowa 9

05-075 Warszawa – Wesoła

Nr rach. bankowego 50 1020 5558 1111 1040 6030 0066

W tytule prosimy o wpisanie nr zamówienia.

UWAGA! W przypadku przelewów zagranicznych całkowitą prowizję za przelew ponosi płacący/zamawiający. (proszę o odpowiednie ustawianie parametru obciążenia prowizją za przelew)10. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon fiskalny, a na życzenie klienta Fakturę VAT.
Faktura VAT może być dostarczana drogą elektroniczną na podany przez Klienta adres poczty elektronicznej, chyba, że Klient wyraźnie zaznaczy, że faktura VAT powinna być dostarczona w formie tradycyjnej.

11. Umowa zawarta pomiędzy Klientem a LIBRE dotycząca zakupu danego produktu w bizuterianajtaniej.pl ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów w sklepie bizuterianajtaniej.pl jest adres dostawy wskazany przez Klienta, z zastrzeżeniem produktów odbieranych osobiście przez Klientów, w których miejscem spełnienia świadczenia jest wybrany przez Klienta Punkt Odbioru Osobistego.


IV. Formy płatności

*Za pobraniem – płatne gotówką kurierowi lub na poczcie przy odbiorze towaru
*Przelew bankowy
*Gotówką- w przypadku odbioru osobistego w siedzibie sklepu
na ul. Wspólnej 2J paw. 8 w Warszawie-Wesołej.
*Systemem szybkich płatnościPrzelewy24. System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.V. Cennik dostaw

Towar wysyłamy za pomocą różnych firm kurierskich. Kupujący obciążany jest na terytorium Polski następującymi kosztami dostawy:

DHL PACZKA - 25 ZŁ
DHL POBRANIE -  30 ZŁ
DPD PACZKA 22 ZŁ
DPD POBRANIE - 28 ZŁ
DPD PICKUP - 14,50 ZŁ   (tylko przy przedpłacie)
FEDEX PACZKA 22 ZŁ
FEDEX POBRANIE - 28 ZŁ
INPOST PACZKA - 20 ZŁ
INPOST POBRANIE - 25 ZŁ
INPOST PACZKOMAT 14 ZŁ   (tylko przy przedpłacie)
PACZKA W RUCHU - 12 ZŁ   (tylko przy przedpłacie)

W sytuacji gdy progi wagowe zostaną przekroczone cena przesyłki ustalana jest z Klientem.
Przy zamówieniu zakupów o wartości powyżej 250 zł. przesyłka GRATIS!
.

VI. Promocje i wyprzedaże

Sklep internetowy może przeprowadzać i odwoływać różnego rodzaju akcje promocyjne a także wyprzedażowe. Ilość produktów w ofertach sprzedaży jest ograniczona a realizacja zamówień odbywa się według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, do momentu wyczerpania stanów magazynowych objętych tą formą sprzedaży.

Zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego (Dz. U. nr 141, poz. 1176) wg Art.7 roz.1, który brzmi: Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący w chwili zawarcia umowy o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć. To samo odnosi się do niezgodności, która wynikła z przyczyny tkwiącej w materiale dostarczonym przez kupującego.
VII. Reklamacje i zwroty

1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić. Zasady odstąpienia od umowy w tym wzór formularza o odstąpieniu od umowy, z którego Klient może skorzystać, a także przypadki, w których prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje określone są w pouczeniu, stanowiącym Załącznik nr 2 do Regulaminu. Postanowienia niniejszego art. stosuje się odpowiednio do odstąpienia od umowy dotyczącej Konta.
2. W przypadku niezgodności towaru z zamówieniem, reklamowany towar wraz z pisemnym oświadczeniem określającym niezgodności, należy odesłać po uprzednim telefonicznym ustaleniu wysyłki na adres sklepu: LIBRE ul. Wspólna 2J paw. 8, 05-075 Warszawa,
tel.: +48 22 299 17 01.
3. Zgłoszenie niezgodności towaru powinno nastąpić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Zwracany towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria powinny być nieuszkodzone. LIBRE rozpoznaje reklamacje w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny w magazynie sklepu, nowy towar zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu.
Jeżeli nie będzie to możliwe obsługa sklepu zaproponuje nabywcy zwrot pieniędzy za zakupiony produkt lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.
Jedyną możliwością odmowy zwrotu pieniędzy będzie brak istotności wady.
4. Wszystkie produkty wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają zwrotom.
5.W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep Biżuteria Najtaniej.
6. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2, w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej a więc dotyczy tylko i wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. Sklep dokonuje zwrotu należności za produkt na wskazane przez Klienta konto bankowe bez kosztów dostawy, które ponosi kupujący.

Sklep nie odbiera paczek za pobraniem.VIII. Reklamacja uszkodzenia przesyłki przez przewoźnika

1. Wskazane jest aby Klient odbierając przesyłkę zwrócił należytą uwagę na to w jakim stanie została dostarczona przesyłka oraz sprawdzić zawartość przesyłki przy kurierze. Taka procedura umożliwi spisanie protokołu szkody, unikając tym samym wszelkich nieporozumień i wątpliwości które dotyczyć mogę ewentualnych szkód, zniszczeń lub braków w przesyłce. Taki protokół jest podstawą do żądania roszczeń od przewoźnika z tytułu nienależytego wykonania umowy przewozu przesyłki.
2. Klient może złożyć reklamacje bezpośrednio u przewoźnika lub zrzec się tego prawa na rzecz Sklepu. W przypadku chęci skorzystania przez Klienta z tego wariantu należy przesłać na adres biura Sklepu:
- oryginał protokołu szkody wypełniony i podpisany przez Klienta i kuriera,
- pisemne zrzeczenie się praw do odszkodowania przez Klienta (jako odbiorcy przesyłki) na rzecz sklepu Biżuteria Najtaniej.
3. W przypadku kiedy sklep otrzymuje protokół szkody od Klienta w ciągu 14 dni roboczych składa reklamację u przewoźnika na wykonaną przez niego usługę. Na rozpatrzenie reklamacji przewoźnik ma 30 dni.IX. Ochrona prywatności

1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez BiżuteriaNajtaniej.pl danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883.

2. Dane osobowe Klientów podawane podczas składania zamówienia są przetwarzane przez sklep wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz wysyłania informacji marketingowy dotyczących oferty naszego sklepu (newsletter). Klientowi przysługuje prawo uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane oraz prawo wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych dla celów marketingowych.

3. Sklep Biżuteria Najtaniej wykorzystuje adresy IP zbierane w trakcie połączeń internetowych w celach technicznych, związanych z administracją serwerami. Adresy IP służą do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie). Dane te nie są łączone z danymi podanymi przez Klientów i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.

4. Sklep Biżuteria Najtaniej stosuje pliki "cookies". Informacje zbierane przy pomocy "cookies" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk dotyczących korzystania przez Klientów ze strony www.bizuterianajtaniej.pl. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików "cookies" zasadniczo nie uniemożliwia korzystanie ze strony internetowej sklepu, może jednak spowodować utrudnienia.

5. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu w brzmieniu z dnia złożenia zamówienia oraz oznacza wyrażenie przez Klienta zgody na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu "Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną".


X. Ochrona i przetwarzanie danych osobowych

1. Ochrona i przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), informujemy Użytkowników o przetwarzaniu ich danych osobowych i zasadach na jakich to się odbywa.

1.1. Administratorem danych osobowych Użytkowników jest LIBRE Grzegorz Wasilewski ul. Piaskowa 9, 05-075 Warszawa – Wesoła, zarejestrowana przez Przezydenta Warszawa - REGON: 141818317, NIP: 952-149-90-53. W dalszej części opisany jako BiżuteriaNajtaniej.

1.2. BiżuteriaNajtaniej przykłada ogromną wagę do ochrony prywatności Użytkowników i jako administrator danych chroni je i zabezpiecza przed dostępem osób nieupoważnionych.

1.3. BiżuteriaNajtaniej sprawuje stałą kontrolę nad procesem przetwarzania danych oraz ogranicza dostęp do danych w możliwie największym stopniu. Dane osobowe przetwarzane są przez BiżuteriaNajtaniej zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1,3 i 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w celach związanych z prowadzeniem serwisu.

1.4. Dane Użytkownika są wykorzystywane do celów związanych z działaniem serwisu, w tym ewidencji sprzedaży, do kontaktowania się z Użytkownikiem w sprawach dotyczących zamówień, do realizacji zamówień złożonych przez Użytkownika, do dopasowania treści strony do preferencji Użytkownika, do zapewnienia bezpieczeństwa usług, do dokonywania pomiarów, które umożliwiają doskonalenie usług, do celów statystycznych oraz do celów marketingowych takich jak, mailing i remarketing.

1.5. Dane Użytkownika gromadzone przez Administratora w celach wymienionych w punkcie 1.5 to: imię, nazwisko, adres zamieszkania, NIP, adres email, numer telefonu, adres IP, rodzaj używanej przeglądarki i identyfikator sesji, numer konta bankowego.

1.6. W celu realizacji zamówień, dane osobowe Użytkownika są przekazywane realizatorom usługi doręczenia przesyłki np. firmom kurierskim czy Poczcie Polskiej.

1.7. Dane Użytkowników mogą być udostępniane organom państwowym uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa oraz, w przypadku nieuregulowania należności wobec BiżuteriaNajtaniej, podmiotom prowadzącym w jego imieniu postępowanie związane z dochodzeniem należności.

1.8. Podstawą prawną przetwarzania danych Użytkowników w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (taką umową jest regulamin). Podstawą prawną dopasowywania treści usług do preferencji Użytkownika, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz udoskonalanie usług, jest tzw. uzasadniony interes administratora.

1.9. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Użytkownik może również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

1.10. BiżuteriaNajtaniej zapewnia Użytkownikom możliwość usunięcia danych osobowych ze zbioru danych. W celu usunięcia danych, Użytkownik powinien przesłać do BiżuteriaNajtaniej stosowne oświadczenie w formie elektronicznej lub na piśmie. BiżuteriaNajtaniej może odmówić usunięcia danych Użytkownika, jeżeli Użytkownik ten nie uregulował należności wobec BiżuteriaNajtaniej lub naruszył niniejszy Regulamin bądź obowiązujące przepisy prawa, a zachowanie danych jest niezbędne do wyjaśnienia tych okoliczności i ustalenia odpowiedzialności Użytkownika.

1.11. Dane osobowe Użytkownika przechowywane są przez Administratora bezterminowo, do momentu wyrażenia przez Użytkownika chęci ich usunięcia.

1.12. W przypadku naruszenia bezpieczeństwa danych osobowych, BiżuteriaNajtaniej zobowiązuje się powiadomić o tym fakcie organ nadzorczy oraz osoby, których te dane dotyczą, w ciągu 72 godzin od stwierdzenia tego naruszenia.
1.13. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się do Administratora z prośbą o udzielenie informacji. Każdemu Użytkownikowi przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


XI. Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego i innych ustaw mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego.

2. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie bizuterianajtaniej.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

3. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu bizuterianajtaniej.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

4. Sklep bizuterianajtaniej.pl dokłada należytej staranności, aby treść oferty sprzedaży towarów jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów podczas dokonywanej aktualizacji (np. cen, konfiguracji, zdjęć, itd.) – ewentualne rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia przez sklep bizuterianajtaniej.pl. Sklep bizuterianajtaniej.pl nie odpowiada za ewentualne różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje, itd.) – takie rozbieżności nie mogą być przyczyną ewentualnych reklamacji i zwrotów. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub nagłą ich zmianę przez jego producenta.

5. Do umowy sprzedaży produktów w sklepie internetowym stosuje się prawo polskie. Umowa zawierana jest w języku polskim.

6. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.


7. Składając zamówienie akceptujesz wszystkie powyższe postanowienia.ZAŁĄCZNIK nr 1

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli to zrobisz, zwrócimy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności. Aby zrezygnować z zakupu, poinformuj nas o swojej decyzji, wypełniając Formularz zwrotu towaru. Możesz skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, który znajdziesz poniżej.

Przesyłkę wyślij na adres:

LIBRE Grzegorz Wasilewski
ul. Wspólna 2J paw. 8
05-075 Warszawa-Wesoła
kontakt@bizuterianajtaniej.pl

UWAGA!

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:
1. o świadczenie usług, jeżeli wykonaliśmy w pełni usługę za Twoją wyraźną zgodą;
2. w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi nie sprawujemy kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;
4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

LIBRE Grzegorz Wasilewski ul. Wspólna 2J paw. 8, 05-075 Warszawa-Wesoła sklep@bizuterianajtaniej.pl

Ja .............................................................................................................
niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ...........................................................................................................................,
ID zamówienia..................................................................,
Data zawarcia umowy to.................................................,
Data odbioru ....................................................................,
Imię i nazwisko.................................................................
Adres..................................................................................
Data....................................................................................