KAWA CZY HERBATA

KAWA CZY HERBATA

Dla każdego coś dobrego - kawa czy herbata

Kawa w filiżance, a herbata w kubku? Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez któregoś z tych gorących napojów, na pewno przywiązujesz też uwagę do procesu ich przyrządzania i podawania. W naszej ofercie znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań, które będą ozdobą Twojej kuchni i salonu.

Dla miłośników naparu z herbacianych liści, przygotowaliśmy kubki w komplecie z zaparzaczami. Dzięki temu każdą herbatę będziesz parzył przez tyle minut, ile potrzebuje każdy gatunek. Gdy minie czas, bez trudu wyjmiesz liście z wody i od razu będziesz delektował się idealną herbatą – dokładnie taką, jaką uwielbiasz.

Jeśli herbatę pijasz tylko z filiżanek, dzbanek do parzenia połączony z filiżanką będzie Twoim ulubionym naczyniem. Lubimy przecież rozwiązania 2 w 1! Podobnie jak lubimy sprawiać bliskim niespodzianki. Dlatego dbamy o wyjątkowe opakowania na porcelaną z naszej oferty. Ozdobne pudełka uchronią Twoje kubki i filiżanki przed stłuczeniem czy pęknięciami, a gdy postanowisz wręczyć jedno z nich w prezencie, nie będziesz potrzebował żadnej dodatkowej torebki prezentowej. Piękny i praktyczny prezent wręczony w takim opakowaniu – to musi zrobić wrażenie!

Dla smakoszy kawy czekają filiżanki ze spodeczkami. Wielobarwne lub bardziej stonowane będą również idealnym prezentem na każdą okazję. Filiżanki ze zdobieniami w kształcie gołąbków podarowane ukochanej osobie albo Parze Młodej to prezent, który łączy w sobie funkcjonalność i elegancję. Motywy folkowe, florystyczne czy konie z podkowami na szczęście? Z jakiej filiżanki picie kawy każdego ranka sprawiałoby Ci najwięcej radości?

Jesteśmy również przygotowani na poszukiwania zabawnych prezentów na różne okazje. Jeśli szukasz niezobowiązującego upominku dla szefa, koleżanki z pracy czy swojego narzeczonego, podaruj oryginalny kubek. Dedykowany napis, wesoła grafika, a może miejsce, na którym codzienne zostawisz swoją wiadomość? Do kubka z powierzchnią, po której można pisać, dołączony jest zestaw dwóch kred.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć klasycznego akcentu – zestaw kubków z reprodukcją Gustava Klimta to obowiązkowy element każdego miłośnika herbacianej porcelany.

Najwyższa jakość materiałów, z jakich zostały wykonane oraz dbałość o każdy detal to najwyższa jakość i zadowolenie z zakupu każdego dnia!

DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO - KAWA CZY HERBATA - FILIŻANKI, KUBKI, ZESTAWY

KAWA CZY HERBATA

Aktywne filtry