BiżuteriaNajtaniej

DEKORACJE SAMOCHODU

Zabytkowe, sportowe, limuzyny – bez względu na to, jaki rodzaj samochodu wybierzemy, zadbajmy, byśmy wysiadając z niego pod kościołem czuli się komfortowo, pewnie, wyjątkowo. Dekoracja auta do ślubu nie jest może elementem przygotowań ślubnych, któremu poświęcamy najwięcej czasu i uwagi. Postarajmy się jednak, by przystrojenie samochodu było nie tylko efektowne, ale i trwałe. Bez względu na to, w jakim miesiącu bierzemy ślub zawsze może zaskoczyć nas deszcz, silny wiatr czy inne czynniki pogodowe, wykluczające użycie nietrwałych dekoracji ślubnych samochodu.

Jeśli ślub odbędzie się latem, sprawdzą się girlandy z bibuły. Natomiast jesienią lub wiosną wybierzmy już girlandy tiulowe, a będziemy mieć pewność, że deszcz i wiatr nie będą im straszne.

Kokardy do klamek, bukieciki czy serduszka ratanowe mocujemy na samochodzie stosując przyssawki. Użyjmy ich jak najwięcej, jednocześnie umiejętnie przykrywając je ślubnymi ozdobami na samochód.

Do ozdabiania samochodu, którym pojedziemy do ślubu, użyjmy klasycznych różyczek, storczyków czy margaretek. Możemy wykorzystać pojedyncze kwiatki, przymocowując je przyssawkami lub ozdobić ślubne auto bukiecikami. Powinny być one drobne, aby trwale przylegały do karoserii auta oraz ze względów estetycznych – nie przyćmiewajmy elegancji samochodu całą gamą ozdób ślubnych.

Przeglądając naszą ofertę znajdziecie nie tylko gotowe propozycje, ale też inspiracje, by móc udekorować swój ślubny samochód w jedyny, niepowtarzalny sposób.

Podkategorie

Mamy 67 produkt(ów).

Wyświetlam 1-67 of 67 produkt (ów)