DEKORACJE IMPREZOWE

Przygotowując spotkanie towarzyskie dokładamy wszelkich starań, by był to wyjątkowy czas dla nas i naszych gości. Organizujemy dodatkowe atrakcje, planujemy i tworzymy piękną dekorację...

Bardzo ważnym elementem jest DEKORACJA STOŁU. Na dekorację stołów składa się nie tylko piękny, elegancki obrus, lecz także wszelkiego rodzaju MATERIAŁY typu BIEŻNIKI, ORGANZY, TIULE, które podkreślą wyjątkowość spotkania z przyjaciółmi i rodziną lecz także oryginalne i stylowe serwetki.

Wszystko zależy od upodobań - MATERIAŁY mogą być gładkie w pełnej kolorystyce dostępnej w naszym sklepie, jak również z nadrukiem bądź błyszczące, czy w stylu rustykalnym ostatnio tak modnym na naszym rynku.

Blask świec odmieni każdy stół, zaprosi do chwili odpoczynku, skosztowania pyszności i wzniesienia kolejnego toastu. Użyjmy wysokich smukłych świec, jeśli zależy nam na wyniesieniu blasku ku górze. nie będą zajmować dużo miejsca, a naszym gościom umożliwią swobodną rozmowę.

Zniewalający efekt dają wszelkiego rodzaju dekoracje wodne. Szklana kula napełniona wodą, przy dnie unoszą się płatki kwiatów, a na powierzchni pływa świeca, której blask promienieje dosłownie dookoła całego naczynia. Do takiej aranżacji użyjemy pływających świec w kształcie dysku. Wybór w kolorach umożliwi nam stworzenie idealnej dekoracji wodnej.

Wybierając odpowiednie świece tworzymy wyjątkowy nastrój. Nasi goście będą czuli się komfortowo.

Całości dopełnią natomiast coraz popularniejsze winietki, za pomocą których wskażemy naszym gościom miejsca przy stole. 

Zapraszamy i życzymy udanych spotkań w gronie najbliższych.

DEKORACJE IMPREZOWE, SŁODKI STÓŁ, WINIETY, ŚWIECE, OBRUSY, ŚWIECZNIKI

DEKORACJE IMPREZOWE

Pokazano 1-100 z 198 pozycji
Pokazano 1-100 z 198 pozycji

Aktywne filtry