KONFETTI, TUBY, PŁATKI RÓŻ

KONFETTI, TUBY, PŁATKI RÓŻ

Użycie tub konfetti to rewelacyjna metoda na pełne wykorzystanie właściwości tych ozdób. Możemy również użyć przygotowanych przez siebie opakowań, z których będziemy rozrzucać konfetti. Będą one estetyczne, ale większe wrażenie zrobi, gdy rozpylimy konfetti dzięki prostemu urządzeniu, jakim jest armatka konfetti. Tuby z konfetti działają na zasadzie prostego mechanizmu – sprężone powietrze umieszczone u nasady takiej wyrzutni rozpręża się, gdy dwiema częściami tuby kręcimy w przeciwległych kierunkach. Dzięki temu jest to niezwykle bezpieczne i niezawodne urządzenie, doskonała alternatywa dla fajerwerków.

Chociaż najczęstszymi okazjami do cieszenia się strzelającym konfetti są śluby i wesela, jest to uniwersalny element dekoracji. Huczne urodziny, zabawy Sylwestrowe, pełne rocznice ślubu stanowią wyzwanie dla organizatorów. Dekorujemy wnętrza, stroimy się, wybieramy odpowiednią oprawę muzyczną, przygotowujemy posiłki – po prostu dbamy o każdy szczegół. Tuby z konfetti rewelacyjnie sprawdzą się podczas każdego wydarzenia, któremu towarzyszy dobra zabawa.

Tuby strzelające konfetti wykorzystujemy na ślubie podczas wyjścia Młodej Pary z Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Dzięki mnogości kolorów i wzorów doskonale uzupełniają, a nawet zastępują sypanie ryżem. Dowodem na to są liczne zdjęcia Nowożeńców – szczęśliwi, uśmiechnięci wychodzą z kościoły wprost pod deszcz mieniącego się konfetti.

Na weselu pierwsza okazja do strzelenia z tuby konfetti pojawia się wraz z nadjeżdżającą Parą Młodą. Następnie pierwszy taniec, krojenie tortu i cała zabawa stanowią sposobność do wystrzelenia kolorowych drobinek.

Tuby strzelające konfetti czy serpentynami to część dekoracji, jakimi możemy obdarować gości. Holograficzne gwizdki i czapeczki to atrybuty prawdziwego imprezowicza. Bez względu na wiek, każdy chętnie skorzysta z okazji i wejdzie w skórę małego dziecka, by móc całym sobą obwieścić radosne wydarzenia w życiu ich bliskich.

Jeśli zdecydujemy się użyć płatków róż, pamiętajmy o jednym – muszą być piękne (jak cała kwiatowa oprawa). Wsypmy je do dekoracyjnego koszyczka z rączką – będzie to jednocześnie efektowne i praktyczne dla osób obsypujących Młodą Parę lub po prostu do dekoracji stołu czy zaznaczenia w którym kierunku powinni zmierzać nasi goście.

KONFETTI, TUBY, PŁATKI RÓŻ

Aktywne filtry