DEKORACJE PAPIEROWE, WISZĄCE

DEKORACJE PAPIEROWE, WISZĄCE

Dla romantycznych dusz przygotowaliśmy piękne ozdoby, wycięte z papieru w kształcie motyli czy serc z motywem drzewka szczęścia. Dedykowane szczególnie Parom Młodym, które przygotowują wesele w stylu boho. Ozdóbcie nimi ściany, przyczepcie do organz ozdabiających stoły czy sale weselne i nadajcie lekkości miejscu, w którym świętujecie Wasz dzień. Takie ozdoby doskonale sprawdzą się również na chrzcinach czy Pierwszej Komunii.

Stoły przyozdób napisami „Love” lub eleganckimi i wyrazistymi kokardami. Każdy gość siadający do uczty weselnej poczuje się doceniony i doceni Twoje przywiązanie do najmniejszych szczegółów. Obecnie coraz większą uwagę skupia się właśnie na najdrobniejszych nawet elementach, dzięki czemu każde przyjęcie jest inne, każde doskonale się pamięta i każde może stać się inspiracją.

Na stołach weselników doskonale będą prezentować się papierowe podkładki z nadrukiem lub ażurowe serwetki – dokładnie takie, jakie pamiętamy z czasów dzieciństwa. To jest kolejny przykład tego, jak moda zatacza koło. Jeśli Twoje wesele będzie w stylu folkowym albo boho, koniecznie musisz je mieć!

Girlandy są niezwykle efektowym elementem wystroju, które organizatorzy różnych eventów bardzo lubią, dzięki prostemu i łatwemu montażowi. Wycięte serduszka, gołąbki czy ornamenty sprawdzą się nie tylko podczas ozdabiania sali weselnej, ale i pleneru, w którym odbywa się przyjęcie. Delikatne, ażurowe trójkąty lub kształty serduszek i gołębi będą idealną dekorację podczas sesji zdjęciowej, będą podkreślać wyjątkowość chwil.

Jeśli tworzenie ozdób od początku do końca jest tym, w czym czujesz się dobrze, co Cię odpręża, a efekt końcowy zachwyca każdego, stwórz samodzielnie papierowe dekoracje. Ułatwi Ci to zestaw, dzięki któremu wytniesz wzory na dopiero co powstających serwetkach. Niech przygotowania do ślubu będą czasem radości, który będziesz wspominać równie miło, jak samą uroczystość!

DEKORACJE PAPIEROWE, WISZĄCE

Aktywne filtry